Ubytovanie

SLUŽBY

Ponúkame Vám možnosť ubytovať sa v izbách s kapacitou jedna až štyri osoby. Izby sú nanovo zrekonštruované a spĺňajú požiadavky Európskej únie.

Podľa vyhlášky Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky č. 277/2008 sme zaradený do kategórie Ubytovanie v súkromí - izba*.

Ponúkame izby, ktoré majú vlastné WC a kúpeľňu ako súčasť izby, alebo dve izby so spoločným WC a kúpeľňou + kuchyňa vybavená chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kuchynským riadom a súpravou pre stolovanie. Každá izba je vybavená TV prijímačom (87 kanálov) . Na izbách sú nastaviteľné termostatické vykurovacie kachle. Izby sú prevedené v príjemných farbách kombinované s drevom.
V našom zariadení máme aj izby, ktoré sú ideálne a vhodné pre dlhodobé ubytovanie rôznych organizácií, alebo ich zamestnancov napríklad manažéri firiem, stavebné čaty a pod.

V cene ubytovania poskytujeme garážovanie vozidiel do 3,5 tony pod strechou priamo v uzavretom areáli nášho ubytovacieho zariadenia. K dispozícii je aj záhradné posedenie pri ohnisku za humnom s možnosťou opekania. V celom areáli ubytovania a na izbách je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Popis izieb

Izba číslo 1 3 lôžka + 1 prístelok
TV sat (87 kanálov), WC, kúpeľňa, kuchyňa, sporák, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, kompletné stolovanie + kuchynský riad , WiFi
Izba číslo 2 2 lôžka + 1 prístelok
TV sat (87 kanálov), WC, kúpeľňa, kuchyňa, sporák, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, kompletné stolovanie + kuchynský riad, WiFi
Izba číslo 3 2 lôžka
TV sat (87 kanálov), WC a kúpeľňa v izbe - kuchyňa k dispozícii, WiFi
Izba číslo 4 3 lôžka
TV sat (87 kanálov), WC a kúpeľňa v izbe - kuchyňa k dispozícii, WiFi

 

V prípade ak zákazník využíva len jedno lôžko napr. v trojlôžkovej izbe sám, účtujeme mu len jedno lôžko. Vždy účtujeme len počet použitých lôžok a nie celé izby. Prístelok je v cene lôžka.

 

WIFI ZÓNA
 
Ubytovanie v súkromí
DOBRÁ NIVA

ul. Slobody 498/18
962 61 Dobrá Niva
okr. ZVOLEN
 
0907 069 726
0911 278 908
info@penziondobraniva.sk
GPS:
z.š. 48.467237
z.d. 19.100651